Szanowni Właściciele we wspólnotach mieszkaniowych administrowanych przez ZGKiM w Krośnie Odrzańskim, w związku z zagrożeniem epidemicznym i ograniczeniem obsługi do niezbędnego minimum informujemy, że rozliczenia roczne za 2019 r., które miały trafić do Państwa skrzynek pocztowych do końca marca 2020 r. będą dostarczone w późniejszym czasie. Rozliczenia roznoszą pracownicy ABM do ponad 100 budynków na terenie Gminy Krosno Odrzańskie. Część z nich pozostanie w domu ze swoimi dziećmi. W obecnej sytuacji nie chcemy narażać naszych pracowników na niepotrzebne kontakty. Rozliczenia otrzymają Państwo w czasie, kiedy będzie to bezpieczne zarówno dla Państwa jak i osób je roznoszących. Praca gońców w innych urzędach również jest ograniczona do niezbędnego minimum. O terminie zebrań będą Państwo również informowani w późniejszym czasie. Na tą chwilę trudno zaplanować jakikolwiek termin.

W związku z przewidywanym rozliczaniem opłat za nieczystości stałe od zużycia wody prosimy nie dzwonić w sprawie zmniejszenia zaliczki na wodę. Opłaty za nieczystości będą naliczane od średniego rzeczywistego zużycia za rok 2019 więc wraz z rozliczeniem za poprzedni rok będą Państwo znać rzeczywistą wartość naliczenia w 2020 r. Na podstawie rozliczenia wody za rok 2019 będą Państwo mogli określić czy zmiana zaliczek w 2020 r. jest zasadna.

W przypadku gdy kończy się Państwu dodatek mieszkaniowy, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – wypełniony wniosek dostarczymy Państwu do skrzynki pocztowej, prześlemy na maila lub skontaktujemy się w tej sprawie z OPS, jeżeli nie mogą Państwo opuścić domu.

W przypadku osobistej wizyty i tak nie będą mogli Państwo wejść na teren zakładu. Prosimy o wyrozumiałość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.